Ви напевно часто бачили будинки побудовані за каркасною технологією, просто не знали що це саме вони, оскільки зовні їх вид мало чим відрізняються від будинків зведених повністю з цегли або піноблоків. Найчастіше їх будують за містом, тому по дизайну вони відчутно відрізняються від будинків, що зводяться, наприклад, років 20 тому. І хоча «канадської» технології вже понад півстоліття, у нас вона «прижилася» відносно недавно, здебільшого завдяки тому, що навіть в умовах мінімального опалення, будинок буде залишатися теплим набагато довше, ніж побудований за класичною техніці.

Дом из СИП-панелей: о чем молчат производители.: lifestroi — LiveJournal

В основі «канадської» технології зведення житла лежить використання СІП-панелей, які є не тільки хорошим утеплювачем стін, але і виконують роль несучого елемента конструкції. SIP-панелі з пінопласту - це будівельний матеріал, який складається з 3 шарів: пари вологостійких деревних панелей OSB (ОСБ), для каркасного посилення і утеплювача всередині. Елементом, який не дає промерзнути будується стіні є пінопласт - матеріал з високими характеристиками теплоізоляції. Навіть 100 мм шар має опір тепловіддачі вище, ніж у цегляної стіни товщиною 2 м. Побудувати будинок з такими стінами звичайно можливо, але уявіть яка буде його вартість. Тому будинку з СИП-панелей - це не просто теплі будинки, але ще і відносно недорогі за ціною.

Крім явно виражених переваг, СИП-панелі з пінопластом мають ще ряд плюсів:

  1. Невелика вага. Один квадратний метр плити важить менше 20 кг.
  2. Швидке зведення. Термін будівництва будинку з мансардою займає всього 1 місяць.
  3. Висока теплоеффектівность. Для нашого помірного клімату досить стандартною плити середньої товщини.
  4. Хороша звукоізоляція. Стіни відмінно перешкоджають проникненню в будинок вуличних звуків і, навпаки, не дають гучної музики дратувати сусідів.
  5. Відсутня сезонність в будівництві. Будинок можна зводити цілий рік, незалежно від погодних умов.
  6. Зручність монтажу. Бокові простота збірки конструкції дозволяє будувати будівлю не маючи спеціальних навичок. Технологія нагадує збірку пазлів.
  7. Стійкі до цвілі і грибка. Теплі стіни не промерзають наскрізь, тому на них не утворюється конденсат і як наслідок шкідлива цвіль.

Механічні та фізичні характеристики СИП-панелі з пінопластом дозволяє використовувати їх при зведенні не тільки одноповерхових будівель, але і двох-, триповерхових будинків, ангарів, госпбудівель з висотою стелі більше 5 метрів. «Зчеплені» між собою за допомогою спеціальної технології, панелі виступають несучим елементом конструкції, а міцність самої будови - повністю відповідає всім нормативним характеристикам. При додаванні силового каркаса у вигляді дерев'яних брусів, наприклад, можна будувати і багатоповерхівки, які прекрасно будуть протистояти не тільки ураганним вітрам, а й землетрусів. Досвід колег будівельників з Канади і Західної Європи (де вже давно застосовується дана технологія) показує, що такі будівлі в раз 5-7 міцніше і надійніше каркасно-щитових, повністю дерев'яних і брусових будинків.

ТОВ «РОСЬ-ПЛАСТ» реалізує пінопласт для СИП-панелей, пінополістирол і різні додаткові матеріали, а також клей. Наші консультанти допоможуть вам з вибором, в тому числі і додаткових супутніх товарів. Відмінна якість нашої продукції - це наша найкраща реклама, а вигідні умови доставки (в тому числі і власним автотранспортом) - приємний бонус. Ми цілком зможемо виконати для вас оптовий замовлення і готові обговорити робили прямо зараз. Робіть замовлення на сайті або телефонуйте нам по телефону. Доставимо з урахуванням всіх санітарно-епідеміологічних норм.