ПІНОПЛАСТ ГОСТ

Пінопласт широко застосовують в самих різних областях, але особливу поширеність він має на будівництві. За допомогою нього виробляють утеплення приміщень, що є дуже актуальним особливо для жителів торцевих квартир. Пінопласт застосовується також і в інших цілях і відповідно з ними потрібно підібрати його щільність.

Чим же відрізняється пінопласт різних марок, а також у різних виробників? Тут слід розглянути пінопласт ГОСТ, а також пінопласт ТУ. Пінопласт, ГОСТ при виробництві якого дотримувався, має певні характеристики, які чітко вказані у всіх виробників. Така продукція відповідає нормативам, затвердженим в країні. Найчастіше пінополістирол, який відповідає держстандартам, дещо відрізняється за якістю від пінополістиролу, який виготовили за технічними умовами, які в кожній компанії можуть значно відрізнятися. Наприклад, може статися не дуже приємна ситуація, коли придбаний пінопласт ТУ може відповідати за вагою меншою марці пінопласту ГОСТ, оскільки в ТУ прописані якісь інші стандарти.

Пінопласт ГОСТ - це оптимальне рішення, якщо Ви хочете бути впевнені в якості придбаної продукції і відповідно використовуваних матеріалів Вашим цілям.

Пінопласт ГОСТ за найвигіднішими цінами Ви можете придбати у нас.

Ми пропонуємо кілька марок: ПСБ-С-15, ПСБ-С-25 ГОСТ, ПСБ-С-35 ГОСТ, МАРКА-25, МАРКА-35. Також Ви можете придбати супутню продукцію, яка допоможе в закріпленні пінопласту на потрібній поверхні.

Необхідно купити пінопласт ГОСТ? Звертайтеся в «РОСЬ-ПЛАСТ».