Пінопласт для утеплення фасаду - найпоширеніший матеріал сьогодні, через його низьку вартість і прекрасних властивостей берегти тепло. За що його люблять монтажники? За те, що він вкрай легкий в укладанні.

Теперішня пора відмінно підходить для утеплення фасадів, особливо багатоквартирних панельних будинків. Ви напевно бачили цих безстрашних висотників, які снують по прямовисній стіні швидко і безбоязно. Спочатку фасад покривається спеціальним клейовим складом - це підготовчий етап, далі стіна стає білою - це, власне, підключається пінопласт для зовнішнього утеплення стін, ціна якого в рази нижче іншого утеплювача. Потім стіна стає схожа на квадратні стільники - це прокладається армована сітка і далі фінішна обробка. Коротенько процес виглядає досить просто, але щоб таке утеплення стін було дійсно теплим, довговічним і естетично красивим, потрібно дотримати багато нюансів. Щоб ви були в курсі і могли тримати руку «на пульсі» процесу, розповімо все по порядку.

Пінопласт для утеплення фасаду Україна - технологія процесу

Найголовніше правило в утепленні фасаду - це чітке виконання всіх етапів монтажу. Порушивши хоч один з них, ви ризикуєте отримати, в кращому випадку, просто красиву стіну, без натяку на тепло. У гіршому випадку є ризик створення несприятливого середовища всередині, що призведе до зміщення «точки роси». Цей термін означає, що при розрахунку товщини утеплювача сталася помилка і точка появи конденсату при зниженні температур в осінньо-зимовий період року, змістилася до внутрішньої поверхні стіни. Тому вона (стіна) буде залишатися холодною, мокрою і на ній обов'язково розвинеться грибок. До речі, щоб уникнути цього явища, треба врахувати не тільки товщину утеплювача, але і товщину стіни, а також матеріал з якого вона зведена. Для цього є спеціальна формула. Поцікавтеся ненароком у монтажників.


5 обов'язкових етапів утеплення стіни, про які варто знати, перед тим, як купити пінопласт для утеплення стін 100 мм:

  1. Підготовчі роботи. При цьому забираються всі горбки, погана обробка і нерівності, які будуть заважати при поклейке листів пінопласту. Якщо добре «пропрацювати» стіни, клевого складу піде в рази менше, а це істотна економія на додаткових матеріалах.
  2. Проклейка. Клейовий склад наноситься різними способами, в залежності від перепадів висот стіни. Якщо такі близько 10 мм, то клей накладають «під гребінку». Якщо перепади більше 10 мм, розчин наносять прямо на стіну, щоб була можливість коригувати її поверхню. Це той випадок, коли нанесення рівного шару на утеплювач - це не найправильніший варіант. Він можливий лише при вкрай рівній поверхні стіни, а це «явище» частіше зустрічається при зведенні власного будинку, а ніяк не багатоповерхівки, яка будувалася близько 30 років тому.
  3. Монтаж плит. Пінопласт для утеплення фасаду (ціна на нашому сайті залежить від товщини плити) додатково кріпиться на спеціальні пластмасові дюбелі-цвяхи, які не металеві, оскільки - це буде додатковим «місцем холоду». Приєднаний білий аркуш на вигляд буде схожий на гральну кістку з цифрою «5» - це точки кріплення, тоді все зроблено правильно.
  4. Укладання армованої сітки. Її починаю з кутів стіни, поступово рухаючись по периметру фасаду. Її потрібно злегка «притоплювати» в розчин.
  5. Фінішні роботи. Це нанесення грунтовки і, власне, штукатурки. Це декоративне оздоблення і до теплоті не має ніякого відношення, скоріше, вона покращує естетичний вигляд будівлі і не дає зовнішніх чинників «ні найменшого шансу» проникнути всередину до утеплювача. Але ця зовнішня «шуба» виразно потрібна, тому на ній також краще не економити.

ТОВ «РОСЬ-ПЛАСТ» пропонує вам якісний і сертифікований утеплювач по самій вигідною ціною. Ми знаємо, як важливо для вас мати впевненість, що утеплення стін пройде на вищому рівні, адже такі роботи робляться з розрахунком не на один рік і навіть не десять. Ми закликаємо вас використовувати тільки якісні матеріали, в тому числі і утеплювач для стін. У нас є можливість доставити вам невеликі партії пінопласту особисто, на власному автотранспорті, з дотриманням всіх стандартних санітарних норм. Також, наші консультанти підкажуть вам, яку товщину і особливості пінопласту краще вибрати в вашому випадку. Вдалого вам утеплення, затишку і комфорту.