Що ж це таке за білі капсули, які часто використовуються в будівництві та інших сферах народного хозяйства? Гранули полістирола - це «повітряні» шарики, наповнені газом ізопентаном. При нагріванні, спеціальна суміш закипає, спінюється і перетворюється в газ, який наповнює гранули полістиролу приблизно в 50 разів. Полістирол відмінний діелектрик, тому з ним «легко працювати», але при цьому матеріал абсолютно не токсичний, не дивлячись на своє неприродне походження. При цьому його неможливо розчинити ні в азотній, ні в оцтовій кислоті, він має низький показник вологовбирання і стійкий до всіляких ефірів, фенолів, ацетону, радіації і ультрафіолету. Саме завдяки цим властивостям виробництво гранул пінопласту вважається таким затребуваним сьогодні.

Полістирол в гранулах отримують 2 способами:

  1. Спінена гранула. Її отримують за допомогою спінювання полістиролу з пластифицирующими добавками, як описано вище. Кульки при цьому виходять правильної геометричної форми, з розміром від 1 до 8-10 мм. Застосовують їх суто в «чистій» сфері - в меблевій промисловості, для виробництва іграшок і скрізь, де потрібно пружний текучий легкий наповнювач.
  2. Подріблений пінопласт. Його виготовляють механічним способом, за допомогою подрібнення чистих відходів пінопластових плит в спеціальному агрегаті. Гранули виходять не завжди правильної форми і часто присутні скріплені грудочки (2-4 кульки з'єднані між собою). Від цього процесу і пішла назва матеріалу - «подріблений», ціна його на порядок нижче крихти, при повній ідентичності всіх позитивних властивостей. Тому цей матеріал «бажаний гість» всіх будмайданчиків, де потрібне швидке і недороге утеплення. Наприклад, «тепла стяжка», де сполучною речовиною виступає бетон.

Пінопласт подріблений - найекономічніший і надійний метод при теплоізоляції фундаменту, підлоги, стіни, дахи
Гранули пінопласту (ціна яких на нашому сайті найоптимальніша) можуть приймати практично будь-яку форму, через свою «плинності», тому ними засипають будь порожнини в стіні і між цегляною кладкою. Незважаючи на свою легкість і легкість, вони вкрай міцні, що дозволяє уникнути деформації при укладанні. Ці кульки вже повноправно витіснили так активно використовуються раніше - керамзит і мінвату.

З подрібленого пенопласту і бетону можна приготувати полистиролбетон, щоб використовувати для підлоги. Це вологостійкий і міцний матеріал, який володіє прекрасними звуко- і теплоізоляційними характеристиками, на відміну від звичної піщано-цементної стяжки. Високі гідроізоляційні властивості даної суміші значно краще протистоять волозі, ніж звичайний бетон, що не обтяжуючи собою перекриття.

В інтернет-магазині ТОВ «РОСЬ-ПЛАСТ» ви завжди зможете такі гранули пінопласту купити, щоб використовувати при будівництві або виробництві полістиролбетону. Вас обов'язково порадує наша невелика ціна при повній відповідності всім стандартам якості. Ми пропонуємо зручні і безпечні умови доставки. Вам не доведеться чекати довго. Замовили, оплатили, отримали.