Швидкомонтовані будівлі - це головний тренд будівельної індустрії останніх років. Популярність таких конструкцій, в тому числі і в Україні, продиктована, перш за все, їх мобільністю. Дуже часто, в силу різних життєвих ситуацій, необхідно звести, наприклад, невеликий ангар, сховище або виробництво за кілька тижнів. Який матеріал з цим впоратися? Адже, склад - припускає собою належні температурні умови зберігання, а в виробничих цехах, апріорі, працюватимуть люди. Тому, крім швидкості зведення, ці приміщення повинні відповідати всім нормативним стандартам. Тут на допомогу приходять сендвіч-панелі з пінополістиролу, ціна яких, дозволяє економити до 30-50% коштів на будівництво будинків у порівнянні з класичною технологією зведення.

Сэндвич панели 40мм цена, фото, где купить Харьков, Flagma.ua #1102348


Крім перерахованих вище позитивних якостей, швидкобудуюємі будівлі володіють довгим терміном експлуатації (від 25 років), можливістю змінити або доповнити архітектуру будови, а також їх можна електрифікувати, оснастити вентиляцією, обладнати холодильною технікою і підключити до опалення. Це повністю повноцінне будова не потребує облаштування фундаменту, тому на його зведення не впливає сезонність будівельних робіт. Побудувати ангар або склад можна взимку / влітку, в дощ, спеку чи холод. Сама будівля являє собою міцний каркас з металу, до якого кріпиться опалубка з легких тонкостінних конструкцій, а вони в свою чергу обшиваються сендвіч-панелями.


Сендвіч-панелі з пінопласту це 3-шаровий «бутерброд», де між двома зовнішніми листами з жорсткого матеріалу (металу, ПВХ, ДВП) розташовується шар утеплювача. Залежно від призначення, такі панелі можуть бути даховими - для даху або стіновими - для обшивки каркаса будівлі. Винахід це належить американському інженеру Франку Ллоідй Райту, який ще далекого 1930 року запропонував швидко розвивається будівельної індустрії це нехитре нововведення. Принцип «багатошарового бутерброда» був настільки простий і практичний, що перші панелі відразу пішли «в справу», поклавши початок цілої індустрії в майбутньому.
Для внутрішнього наповнення сендвіч-панелей використовується 3 види утеплювача: мінвата, пінополіуретан і пінополістирол, але саме пінопласт для сендвіч-панелей - придбав найбільшу популярність, за рахунок більш високих показників тепло- і звукоізоляції, пожежної безпеки, а також низьку ціну.


Сендвіч-панелі з пінополістиролом володіють ще цілим рядом переваг, серед яких:

  • невелика вага кожного окремого сегмента покриття;
  • висока міцність і щільність;
  • легкість при монтажі конструкцій;
  • значний термін експлуатації;
  • абсолютна безпека (панелі нетоксичні).

До всього вищепереліченого, варто додати, що даний облицювальний матеріал має приємний зовнішній вигляд і широку колірну палітру, що також важливо. Наприклад, темні кольори панелей швидше вигоряють на сонці, тоді як надмірно світлі або білі мають властивість надмірно бруднитися. Потрібно шукати компроміс. Також у вас є можливість вибирати текстуру верхнього шару. Тому швидкобудуюємі будівлі відрізняються не тільки своїми відмінними експлуатаційними особливостями, а й виглядають привабливо з естетичної точки зору.


ТОВ «РОСЬ-ПЛАСТ» пропонує вам якісний сертифікований наповнювач для сендвіч-панелей різної товщини. Наша компанія, спеціалізується на реалізації будь-яких продуктів з пінопласту і пінополістиролу, а також супутніх матеріалів. Наші консультанти допоможуть вам придбати саме те, що вам потрібно в необхідній кількості, без надлишків. А швидка доставка і оптимально низька ціна - доповнять приємне враження. Вся наша продукція сертифікована і має всі конкурентними особливості, вигідно виділяють нас на ринку будматеріалів і не тільки. Залишилися питання щодо товара, телефонуйте. Ми обов'язково знайдемо рішення.