ТОВ «РОСЬ-ПЛАСТ» займається виробництвом  пінополістирольних плит з 2002 року. За цей період ми вдосконалили процес виробництва і, як наслідок,  наша продукція  відповідає світовим стандартам якості. Пінополістирольні блоки ТОВ «РОСЬ-ПЛАСТ» виготовляються з дотриманням усіх діючих вимог згідно ДСТУ БВ.2.7.-8-94 та адаптовані під новий євростандарт EN 13163 і дозволені для   застосування в житловому та промисловому будівництві  на території України.

Нашу продукцію  використовують в таких галузях як будівництво, харчова, хімічна та легка промисловість, а також широко застосовують в побуті. Ми виготовляємо як стандартні, так і нестандартні розміри пінополістирольних плит.  Стандартні розміри  становлять 1000х500мм та1000х1000мм , товщина яких 20, 30, 40, 50 та 100мм. Нестандартні розміри можуть бути до 1,2 м шириною та до 3 м довжиною.  Вся продукція ТОВ «Рось-Пласт»  СЕРТИФІКОВАНА та відповідає найвищим запитам клієнта.

Завданням нашої компанії є задоволення потреб споживача якісною продукцією та індивідуальний підхід до кожного клієнта, а власний автопарк дозволяє забезпечити своєчасну доставку у зручний для Вас час.

Сертифікати