Полістиролбетон ціна

Полістиролбетон цінаПолістиролбетон - це різновид бетону, який має невелику вагу за рахунок легкого заповнювача - полістиролу.  Таким чином, цей будівельний матеріал поєднує в собі переваги бетону (його міцність) і полістиролу (звуко- і теплоізоляційні властивості).  Таким чином, полістиролбетон, ціна якого цілком сьогодні доступна, має широку сферу використання, успішно застосовується для будівельних цілей і декоративного оформлення.

Крім перерахованих переваг слід відмінити і такі переваги матеріалу, як:

  • морозостійкість,
  • високі показники несучих характеристик,
  • довговічність,
  • стійкість до гниття,
  • гидрофобность та інші.

Крім того, великі блоки помітно спрощують укладання і знижують час роботи.

Ціна полістиролбетону може дещо варіюватися, однак, цілком доступна для кожного, хто бажає скористатися для будівництва надійним, перевіреним матеріалом.  Придбати ж його можна в різних фірмах, які займаються виробництвом або продажем даної продукції.

Якщо Ви хочете придбати якісний полістиролбетон, ціна якого буде оптимальною, то звертайтеся в нашу компанію.

Завдяки високим технічним і експлуатаційним властивостям, а також помірною ціною полистиролбетон займає на сьогодні одну з лідируючих позицій серед будівельних матеріалів.

Ціна полістиролбетону, як правило, завжди відповідає його якості, тому при пошуку матеріалу варто орієнтуватися на оптимальне співвідношення цих двох показників.

Якщо Вам потрібен матеріал, який допоможе зробити Ваш будинок тепліше, то варто звернути увагу на полистиролбетон. Ціна його одна з найбільш вигідних у нас.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину