Пінопласт ПСБ 35

Пінопласт ПСБ 35Для різних робіт по утепленню часто використовується такий матеріал як пінопласт. Затребуваний він завдяки доступній вартості, практичності в експлуатації, невеликій вазі, а також багатьом іншим перевагам. Існує кілька марок цього матеріалу, серед яких одним з найбільш затребуваних вважається пінопласт ПСБ 35. Цей матеріал знайшов широке застосування в найрізноманітніших сферах діяльності людини.

Найбільш часто пінопласт ПСБ 35 використовують для виробництва різноманітних багатошарових панелей, а також для теплоізоляції фундаментів, та інших зон, де передбачаються суттєві навантаження. Пінопласт ПСБ 35 володіє низькими показниками динамічної жорсткості, завдяки чому даний матеріал має непогані звукоізоляційні властивості від механічних ударів.

Пінопласт ПСБ 35 має невисоку вартість, що також є вагомою перевагою. До переваг матеріалу також можна віднести екологічність, простоту в обробці, стійкість до хімічних речовин, які найчастіше застосовуються в будівельних роботах. Якщо Ви прийняли рішення придбати високоякісний і відносно недорогий пінопласт ПСБ 35, то замовити такий матеріал Ви можете в будь-якій кількості в фірмі «РОСЬ-ПЛАСТ». Ми пропонуємо найвигідніші пропозиції українському споживачеві з придбання високоякісних пінополістирольних плит власного виробництва.

Якщо Ви бажаєте купити пінопласт ПСБ 35, то найвигідніші ціни на таку продукцію Ви знайдете в виробничому підприємстві «РОСЬ-ПЛАСТ». Звертайтеся.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину