Пінопласт ПСБ 25

Пінопласт ПСБ 25Сьогодні багато людей приймають рішення утеплити свої будинки, адже нинішні тарифи на обігрів приміщень стали дуже високі. Тому, щоб скоротити фінансові витрати на опалення будинку, українці і замовляють послуги з утеплення стін, покрівлі, підлоги. Найпопулярнішим матеріалом, який використовують для утеплення, вважається пінопласт. Цей матеріал став популярним в основному завдяки оптимальному поєднанню низької ціни і гарної ефективності в цій сфері. Для вирішення різних завдань по утепленню можуть використовуватися різні марки пінопласту. Наприклад, для утеплення стін і покрівлі, балконів і лоджій часто використовується пінопласт ПСБ 25.

Пінопласт ПСБ 25 можна застосовувати для вирівнювання стін під штукатурку, а також для вирішення багатьох інших завдань у будівництві та ремонті. Пінопласт ПСБ 25 вважається найбільш універсальним типом пінопластових плит, адже має найоптимальнішу щільність і товщину для виконання багатьох завдань. Велика кількість будівельних організацій часто вибирають саме пінопласт ПСБ 25.

Завдяки своїм параметрам і особливостям пінопласт ПСБ 25 ідеально підходить для теплоізоляції і звукоізоляції різних споруд. Варто зазначити, що даний матеріал не кришиться і має тривалий термін експлуатації.

Придбати пінопласт ПСБ 25 в будь-якій кількості за ціною, яка Вас задовольнить, Ви можете в компанії «РОСЬ-ПЛАСТ».

Саме в нашому підприємстві Ви зможете замовити найякісніші і відносно недорогі матеріали для утеплення будинку. Для постійних клієнтів ми можемо запропонувати особливо вигідні умови придбання пінопласту.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину