Пінопласт ПСБ-15

Пінопластові плити, або просто пінопласт, є унікальним матеріалом, який складається з спіненої пластичної маси білого кольору. Широко використовується він в різних цілях. Найбільш поширена сфера його застосування - це будівельна. Він служить в якості надійного та екологічно чистого утеплювача і звукоізоляційного матеріалу. Розрізняються такі плити в основному за ступенем щільності. Щільність служить показником для їх маркування. Особливе місце на будівельному ринку займає пінопласт ПСБ-15.

Пінопласт ПСБ-15Пінопласт ПСБ-15 також використовується в якості утеплювача. Його технічні та фізико-механічні показники дозволяють застосовувати його для піддахового утеплення і створення теплових екранів. Він має легку вагу, тому не є додатковим навантаженням для фундаменту будівлі. Крім того, його монтаж здійснюється досить просто і швидко, а також без особливого спеціального обладнання. До складу пінопласту ПСБ-15 входять спеціальні засоби, які захищають його під час пожежі. Таким чином, він не є тою речовиною, яка сприяє загорянню вогню.

Пінопласт ПСБ-15 використовується і для будівництва підвісних стель. Вартість його нижче ціни гіпсокартону, тому це відмінний спосіб скоротити витрати і зробити незвичайну і красиву багаторівневу стелю. З цієї ж причини пінопластові плити використовуються під час кладки стін всередині приміщення. Вони допомагають ізолювати приміщення від зайвих звуків і виконують функцію утримання тепла всередині нього. При цьому вони прекрасно піддаються фарбуванню та іншим видам обробки.

Для того, щоб пінопласт ПСБ-15 володів усіма необхідними властивостями і характеристиками, він повинен бути високої якості і відповідати стандартам ДСТУ.

Пінопласт ПСБ-15 високої якості можна придбати в компанії «РОСЬ-ПЛАСТ»! Дзвоніть прямо зараз!

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину