Про пінопласт

Пінополістирол (пінопласт) – екологічно чистий продукт, який чудово підходить в якості ізоляційного матеріалу для покрівель, стін, перекриття та підлоги  житлових, офісних приміщень, виробничих цехів та складів. По всьому світу пінополістирол відомий як найбільш економічний, зручний в застосуванні і володіє низьким ступенем теплопровідності і паро проникності.
Пінопласт  - матеріал, який не виділяє шкідливих речовин для людини, а термін його придатності – необмежений. Цей матеріал здатний роками витримувати тиск, не деформуючись, не руйнуючись  і не змінюючи своїх фізичних властивостей.

Пінопласт  надзвичайно легкий  матеріал, завдяки чому він досить зручний в монтажі, укладанні і кріпленні, це дозволяє зменшити витрати  при будівельних  роботах і знизити витрати на використання  спеціального обладнання. 

Пінопласт стійкий до біологічних факторів у вигляді грибків і бактерій. На його поверхні не утворюється пліснява.  Цей матеріал стійкий до вологи, не вбирає і не пропускає її. Якщо інші матеріали вимагають нанесення спеціальної  плівки, яка буде відштовхувати воду, то при утепленні будинку пінопластом, в цьому немає необхідності.

Великий асортимент, доступна ціна, надійність та екологічність – все це Ви отримаєте, обравши утеплення будинку  пінопластом виробництва ТОВ «Рось-Пласт».

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину